PolskaWarszawa

HL Corporate Finance Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Twarda 18

Zip Code: 00-105

Tel: +48 22 653 90 90

Adresy e-mail mają postać "pierwsza litera imienia" + "nazwisko" @ translinkcf.com.
Na przykład adres e-mail do Johna Doe to jdoe@translinkcf.com.

WWW: holon.pl

Partner zarządzający

Maciej Cieślak, DR

Posiada 20-letnie doświadczenie w pracy przy transakcjach kapitałowych, fuzjach i przejęciach oraz strategiach wejścia na rynek inwestorów zagranicznych. Przed założeniem Holon w 2001 roku był menedżerem w brytyjskiej firmie doradczej Central Europe Trust. Ukończył wydział matematyczno-fizyczny na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Uniwersytecie Heidelberg, posiada tytuł doktora w dziedzinie fizyki jądrowej. Ukończył również studia doktoranckie w Katedrze Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Partner

Stefan Kirk (Oxon), MA

Ma 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów w zakresie fuzji i przejęć, pozyskiwania kapitału, doradztwa strategicznego oraz rozwoju firm. Brał udział w ponad 80-ciu projektach, zarówno dla międzynarodowych korporacji, jak i dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Przed Holonem prowadził Glenboden – firmę świadczącą usługi w zakresie interim management dla globalnych korporacji oraz był menedżerem w Central Europe Trust. Wcześniej pracował też w banku inwestycyjnym Deutsche Morgan Grenfell. Jest absolwentem Oxford University.

Partner

Jacek Korpała

Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu funduszami private equity oraz przeprowadzeniu transakcji kapitałowych, doradztwa strategicznego i strukturyzacji finansowania projektów. Przed Holonem był partnerem zarządzającym w funduszu ARX Equity Partners, partnerem w dziale doradztwa finansowego w Arthur Andersen oraz dyrektorem w MPW odpowiedzialnym za oferty publiczne oraz duże i sektorowe prywatyzacje. Ukończył Wydział Handlu Zagranicznego w SGPiS (obecnie SGH).

Partner zarządzający

Maciej Cieślak, DR

+ więcej

Partner

Stefan Kirk (Oxon), MA

+ więcej

Partner

Jacek Korpała

+ więcej